Żeglarski kanał na You Tube

Żeglarski kanał na You Tube

Niestrudzony Maciej Cylupa startuje z nowym projektem. Żeglarski kanał na You Tube, w którym autorzy chcą pokazywać wielkie światowe regaty wsparte fachowym komentarzem zaproszonych gości.

Próby tego rodzaju były w Polsce już podejmowane, ale ten projekt wychodzi nieco dalej. Jak mówi jego twórca, Maciej Cylupa, nieliczna ekipa zapaleńców zgromadziła niezbędny sprzęt i startuje w nieznane proponując nowe medium. Ekipa zebrała już niezbędny sprzęt, obecnie prace koncentrują się na działaniach związanych z oprawą graficzną projektu. Inicjatorom gratulujemy pomysłu i życzymy niesłabnącej pasji w jego realizacji.
A oto komunikat Maćka zamieszczony na Facebooku:

Zostanę vlogerem, youtuberem, podcasterem…. nie wiem jak wyjdzie, ale wiem, że musimy iść do przodu żeby się nie cofać Odpalamy kanał OCS na YouTube, gdzie będziemy mówić o regatach, zawodnikach, wynikach czyli o żeglarstwie sportowym ? Środa 1830 pierwsze wejście, pierwszy live i to jaki! Na pierwszy ogień idą rozpoczynające się w czwartek regaty meczowe o Puchar Ameryki, a naszymi gośćmi będą Karol Jabłoński i Przemysław Tarnacki Tarnacki, czyli dwóch najbardziej utytułowanych polskich żeglarzy w match racingu. Ci Panowie o meczach wiedzą chyba wszystko więc dla każdego sympatyka żeglarstwa nasze studio powinno być pozycją obowiązkowa, zapraszam ?Studio na żywo tym razem poprowadzimy wspólnie z Szymon Jabłkowski, ale nad całym projektem pracujemy całym super teamem już od dłuższego czasu.Do tej pory mogliście oglądać nasze studia SZuM na Polska Liga Żeglarska gdzie na żywo, wraz z Zuzanna Czuryło prowadziliśmy wywiady z zawodnikami Ligi i co spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem widzów. Teraz czas na kolejny krok czyli YT. Wejdźcie, zobaczcie, subskrybujcie i wspierajcie nas. Startujemy w środę, ale kanał już jest aktywny ?Dziękuję naszemu małemu ale dynamicznemu teamowi (Szymon, Zuza i Wiktoria Ossowska) za pracę i trzymajcie kciuki żeby się udało, bo YT musimy się jeszcze nauczyć ?Link do kanału w komentarzu, bo fejs nie lubi linków ?#szum#ocs#americascup#plz#pmt

Posts Carousel