Nowy „Wiatr” do pobrania

Nowy „Wiatr” do pobrania

Nowe wydanie „Wiatru”: Sardynia i Korsyka – najlepsza alternatywa dla Chorwacji.

WEB KIOSK: https://publuu.com/view2/287/8423/page/1PDF: https://magazynwiatr.pl/pdf/MagazynWiatr_03_2023.pdfThe Ocean Race na zakręcie – batalia o przyszłość słynnych regat.

Wejście smoka polskiej załogi – atlantycki sprint zespołu WindWhisper. Pogoda dla bogaczy – stoczniowy biznes w dobie inflacji.

Sardynia i Korsyka – prawdopodobnie najlepsza alternatywa dla Chorwacji. Sztynort nie do poznania – nowe atrakcje na wodzie i lądzie.

Zatoka Hudsona – świat Inuitów w oczach Maćka Sodkiewicza, Żeglarza Roku 2022. Przegląd techniczny i inspekcja, albo gigantyczna kara – dlaczego urzędy morskie wzywają armatorów?

Yacht-Pool pomaga w rejestracji jachtów – będzie szybciej i bez kłopotów. Riviera Dziwnów – inwestycje na północnym brzegu cieśniny. Rozkwit pomostów – nowe mariny od Pucka po Rydzewo. YKP Szczecin – nowe sekcje i siedziba za 4 mln zł. Giżycka Grupa Regatowa – bogaty sezon zasila Energa z Grupy ORLEN. Rewolucja w PPJK – organizator wprowadza klasyfikację uwzględniającą przelicznik.

Mazury w remoncie – modernizacja kanału w Giżycku i śluz na południu. Polska Liga Żeglarska – rekord frekwencji i nowe porty na mapie rozgrywek. Jeziorak Yacht Club – startuje Polskiej Ligi Sterników.

Nie tylko „Magnolia” – słynny szczeciński hangar tętni robotą jak za dawnych lat. Jachty Plucińskiego – polskie konstrukcje sprzed dekad wciąż budzą zainteresowanie. Robimy antifouling – jak zabezpieczyć łódź z laminatu. Webasto na każdą okazję – co warto wiedzieć o jachtowym ogrzewaniu. Tratwy ratunkowe – jak działają i na czym polega serwis. Gaz pod szkłem w wersji mini – płyty DynaCook teraz także na mniejszych jachtach.

Serwis przekładni saildrive – nie taki diabeł straszny, jak go malują. Włoskie anteny marki Scout – jakość i niezawodny internet. Parker 780 Escape – europejski jacht motorowy roku targów boot Düsseldorf.

Zapraszamy do lektury!E-WYDANIA „WIATRU”e-Wydania w wersji PDF: na stronie wiatr.pl i na Facebooku (opcja POBIERZ).e-Wydania w WEB KIOSKU:

wiatr.pl/archiwum (opcja CZYTAJ).e-Wydania w aplikacji WIATR: na smartfonach i tabletach w App Store i Google Play.

Posts Carousel