Nowe „Morze.org”

Nowe „Morze.org”

W kioskach ukazał się jesienny numer „Morza”. Pismo o tradycji sięgającej 1924 roku coraz odważniej radzi sobie na trudnym rynku prasowym. W jesiennym wydaniu dużo ciekawej lektury, a szczególnie warte polecenia, naszym zdaniem, są materiały o ekspozycji rakiet koło Łeby, historia pierwszego lotniskowca, a także sylwetka kapitana Mamerta Stankiewicza w 80. rocznicę jego śmierci na

W kioskach ukazał się jesienny numer „Morza”. Pismo o tradycji sięgającej 1924 roku coraz odważniej radzi sobie na trudnym rynku prasowym. W jesiennym wydaniu dużo ciekawej lektury, a szczególnie warte polecenia, naszym zdaniem, są materiały o ekspozycji rakiet koło Łeby, historia pierwszego lotniskowca, a także sylwetka kapitana Mamerta Stankiewicza w 80. rocznicę jego śmierci na morzu.

Warto także poznać kulisy powołania Państwowej Szkoły Morskiej 100 lat po jej stworzeniu w Tczewie, a także skorzystać z kulinarnej propozycji pisma. Na koniec tradycyjne już Archiwum Neptuna. Trochę szkoda tylko, że na kolejny numer pisma trzeba czekać aż trzy długie miesiące.

Posts Carousel